Background Image

ПОСЛУГИ
МИТНОГО
ОФОРМЛЕННЯ
ДЛЯ БІЗНЕСУ

Акредитація
Декларування
Нетарифне регулювання
Отримайте
безоплатну консультацію

Чому ми?

95% вантажів оформлено
протягом 4-х годин
Економія часу
та грошей
Робота з досвідченими
брокерами
Комплекс послуг
«під ключ»
Безоплатні
консультації
Пунктуальність в
оформленні
документів
Стабільні
ціни
Ретельна
перевірка
документів

Отримати список документів для акредитації


Митне оформлення
імпорту та експорту «під ключ»

За період роботи з 1994 р. компанія «ТЕМРО» заслужила авторитет і повагу серед клієнтів та співробітників митниці. Нашою важливою рисою є організація повного комплексу митних послуг. Спираючись на великий досвід, ми передбачаємо заздалегідь весь обсяг можливих затрат та складностей та допомагаємо Вам мінімізувати ці фінансові та часові затрати. Ви отримаєте вчасно фахове і якісне митне оформлення своїх вантажів.

Feature Image
Feature Image

Акредитація Вашого
підприємства на митниці

Наші працівники проведуть акредитацію Вашої компанії на митниці «під ключ» лише за 1 день. Ми надішлемо Вам список необхідних документів, а Ви передасте нам «скан-копії» цих документів та підписані картки. Після оформлення ми передамо зручним для Вас способом оформлену картку акредитації. Ми турбуємося про Ваш час, убезпечуючи Вас від можливих труднощів, що пов’язані із митним оформленням.

Консультації з питань
зовнішньоекономічної діяльності

Ми завжди допомагаємо нашим клієнтам знайти відповіді, котрі виникають в процесі розрахунку оборудки. Спеціалісти «ТЕМРО» допоможуть Вам з’ясувати тонкощі ведення ЗЕД, розробити найбільш ефективну схему роботи в кожному конкретному випадку, представляти Ваші інтереси в питаннях здійснення ЗЕД у відповідних державних органах. Наш досвід та знання завжди до Ваших послуг.

Feature Image
Feature Image

Отримання дозвільних
документів та погоджень

Ми оформляємо всі основні дозволи та погодження на вантажі для митного оформлення у найбільш стислі терміни. Також проводимо сертифікацію товарів у системі УкрСЕПРО, оформляємо декларації відповідності технічним регламентам, отримуємо гігієнічні висновки МОЗ України, дозволи Укрметртестстандарту, СБУ, державної служби експортного контролю та багато іншого.

Звертайтеся зараз та отримайте знижку 50% на перше оформлення


Про нас

25 років досвіду
митного
оформлення
Оформлення
товарів
різних груп
Швидка і
якісна
робота
Індивідуальний
підхід
до клієнта

Наші клієнти

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners

Відгуки

feedback

Вдячні «ТЕМРО» за співпрацю протягом більш ніж 15 років. Ця компанія – надійний та професійний партнер. Усі види митних послуг виконуються якісно та в обумовлені терміни.

— Директор ПП «Водообробка та обладнання»
В.В. Костриця

feedback

Команда «ТЕМРО» - це відповідальний та компетентний партнер. Наша довготривала співпраця є підтвердженням цього. Щира вдяка всім співробітникам фірми за професіоналізм, швидкість та якість.

— Директор ТзОВ «Берикап»
С. Соколов

feedback

Ми працюємо з ТЕМРО» протягом вже 3-х років. Брокери можуть проконсультувати у будь-який час доби. Очистка вантажу виконується день в день. Вдячні компанії за те, що практично неможливі оформлення зробили реальними.

— Менеджер ЗЕД ТзОВ «Мастерпайп»
Р. Салецький

feedback

Працюємо вже 11 років. Співробітники «ТЕМРО» в найбільш стислі терміни проводять консультації, сертифікацію та митне оформлення вантажів. Також вчасно надають інформацію про зміни в митній практиці.

— Менеджер ЗЕД СУІ ТзОВ «Манулі-Україна ЛТД»
Л. Сович